Një person gjendet i vdekur në Pejë

Kronikë e zezë

Një person gjendet i vdekur në Pejë

Më: 2 qershor 2023 Në ora: 10:52
Foto ilustrim

Një person është gjetur pa shenja jete dje në shtëpinë e tij, në Pejë.

“Njësitet relevante policore dhe një ekipe e mjekëve kanë dal në vendin e ngjarjes, ku ekipi mjekësor ka konstatuar se trupi i viktimës mashkull kosovar është pa shenja jete.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me urdhër të së cilit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.”, ka informuar Policia.

Rasti është cilësuar si “Hetim i vdekjes”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat