Arrestohet në Prishtinë i kërkuari me urdhër arrest ndërkombëtar

Kronikë e zezë

Arrestohet në Prishtinë i kërkuari me urdhër arrest ndërkombëtar

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 08:44
Foto ilustrim

Është arrestuar një person në Prishtinë i kërkuar me urdhër arrest ndërkombëtar nga Gjermania.

Policia ka bërë të ditur se ky i fundit është dërguar në mbajtje me vendim të prokurorit.

“Prishtinë 01.12.2023 – 14:00. Në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar të lëshuar nga Gjermania është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat