U raportua e zhdukur, shtetasen malazeze e gjen policia përmes telefonit

Kronikë e zezë

U raportua e zhdukur, shtetasen malazeze e gjen policia përmes telefonit

Më: 4 dhjetor 2023 Në ora: 09:24
Foto ilustrim

Një shtetase malazeze e raportuar e zhdukur, është gjetur nga policia përmes telefonit.

Në raportin e policisë bëhet e ditur se është dërguar në shtëpi të sigurt.

“Istog  02.12.2023 – 12:00.

Lidhur me rastin pasi ishte kontaktuar përmes telefonit nga zyrtarët policor, me datë 03.12.2023 viktima femër me shtetësi të Malit të Zi është paraqitur në stacion policor dhe më pas e njëjta është dërguar në shtëpi të sigurt”, thuhet në raportin e policisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat