Familjarët e gjejnë pa shenja jete një person në shtëpinë e tij në Suharekë, policia jep detaje

Kronikë e zezë

Familjarët e gjejnë pa shenja jete një person në shtëpinë e tij në Suharekë, policia jep detaje

Më: 21 prill 2024 Në ora: 10:02
Foto ilustrim

Një person është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij nga familjarët.

“Raportohet se  në shtëpinë e tij,  nga familjarët është gjetur pa shenja jete viktima mashkull kosovar.

Njësit relevante policore dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin  e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion".

Rasti në procedurë hetimore.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat