Zhduket një grua në Mitrovicën e Veriut

Kronikë e zezë

Zhduket një grua në Mitrovicën e Veriut

Më: 30 maj 2024 Në ora: 10:40
Foto ilustrim

Një grua është zhdukur në Mitrovicën e Veriut.

Raportohet se ajo të marten më 28 maj rreth orës 12:30, kishte dalur nga shtëpia dhe nuk ishte kthyer më.

Rasti është duke u hetuar nga njësitet kompetente policore.

PERSON I ZHDUKUR

Mitrovicë Veri 28.05.2024-12:30. Me 29.05.2024 ankuesja femër kosovare ka informuar se viktima femër kosovare ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar nga njësitet kompetente policore.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat