Ky është i dyshuari që shkaktoi aksidentin në Podujevë, u lëndua një 64-vjeçar

Kronikë e zezë

Ky është i dyshuari që shkaktoi aksidentin në Podujevë, u lëndua një 64-vjeçar

Më: 13 qershor 2024 Në ora: 13:09
Foto ilustrim

Gjatë ditë së sotme ka ndodhur një aksident trafiku me traktor, ku si pasojë është lënduar një 64-vjeçar.

Viktima ka pësuar lëndime trupore derisa ishte pasagjer në një traktor qe drejtohej nga i dyshuari që shkaktoi aksidentin.

Media mëson se personi që dyshohet se shkatoi askidentin është Nexhat Llalloshi dhe se i njëjti është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Viktima është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat