Mësimdhënësit e Stubllës nëpër kohë të autorit Gjon F.Gjergji

Kultura

Mësimdhënësit e Stubllës nëpër kohë të autorit Gjon F.Gjergji

Nga: Nijazi Halili Më: 22 prill 2021 Në ora: 20:16
Mësimdhënësit e Stubllës

Me shumë kënaqësi pranova librin e autorit të librit Gjon Gjergji, të nënshkruar në shenjë respekti dhe falenderimi.

Për herë të parë me ditar në dorë në moshën 22 vjeçare në Shkollën e parë Shqipe "Dom Mikel Tarabulluzi" në Stubëll të Epërme të Vitisë.

Arsimtari Nijazi Halili.

Fotot:

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat