Në datëlindjen time

Kultura

Në datëlindjen time

Nga: Syhejl Havolli Më: 21 korrik 2021 Në ora: 08:11
Syhejl Havolli

Në datëlindjen time

Pranverat

Veç pranvera do të më bëhen

Dhe sido që në botë

Shumë gjëra edhe zhbëhen:

Unë për ju do të mbetem

Frymëzim e Jetë...

21 korrik 2021

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat