Erotika në romanin "Ti"

Kultura

Erotika në romanin "Ti"

Nga: Ilir Muharremi Më: 20 tetor 2021 Në ora: 14:09
Kopertina e librit

"E shtrëngova Marinë, e putha, ia tërhiqja buzën e poshtme, edhe ia kafshoja. E ndieja aromën e buzëve, aromë që ma kujtonte  puthjen tonë të parë.

Ndaluam sepse kishim pak mirësjellje.

“Shiko, e di që shkolla është e rëndësishme për ty. Dhe do që ta mbarosh apo jo?!”, - i thashë.

“Po.”, - ma ktheu.

“Mirë, pra, ndërkohë që ti e bën këtë, unë do të shkoj në luftë, janë thjesht disa muaj, thjesht disa muaj. Mos harro në pjërjetësi do të qëndrojmë bashkë, zemër. Dhe, e kam me të vërtetë. Ti je e duhura për mua.”, - i thashë, teksa ia përkëdhelja flokët.

“Kështu ndihem edhe unë.”, - ma ktheu..."

Fragment nga romani "Ti" i Ilir Muharremit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat