Ja sa banorë do të shkojnë në finale

Kultura

Ja sa banorë do të shkojnë në finale

Më: 25 janar 2022 Në ora: 23:51
BIG Brother VIP Albania

Banorët kanë hapur zarfin e kuq në shtëpinë e Big Brother VIP.

Katër banorët do të shkojnë në finale.

“Banorë numri i banorëve që do të shkojnë në finale është katër”, thuhet në zarf.

Finalja do të jetë me datën 18 shkurt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat