Filmat që patjetër duhet t’i shikoni së bashku me partnerin

Kultura

Filmat që patjetër duhet t’i shikoni së bashku me partnerin

Më: 5 maj 2024 Në ora: 23:00
Ilustrim

“Man From Earth.” Nëse të dy jeni çift që emocionoheni nga historia dhe faktet rreth njerëzimit, atëherë ky është filmi i duhur për ju .

“Scott Pilgrim vs the World”.   Njëjtë sikurse djaloshi në film, Scott Pilgrim, i cili i lufton ish të dashurit e të dashurës së vet për t’ia fituar zemrën, ky film do t’ju jap motivim për t’i tejkaluar pasiguritë që i keni me ish të dashurit e partnerit tuaj.

“Eternal Sunshine of the Spotless Mind.” Nga ky film mund të mësoni diçka edhe lidhjet më të dhimbshme që ekzistojnë.

“Creed.” Ky film do t’ju bëj të kuptoni se pavarësisht sa e rëndësishme është fusha apo puna juaj, njëjtë ka rëndësi edhe puna e partnerit. Të dy duhet të mësoheni ta doni dhe të adaptoheni me kulturën e punës së njëri-tjetrit.

“Silver Linings Playbook.” Sepse fajet tuaja si individë nuk duhet t’ju distancojnë, në fakt, çmenduria duhet t’ju bëj së bashku.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat