Kur ndahet nëna nga fëmija?!

Kultura

Kur ndahet nëna nga fëmija?!

Nga: Adem Bytyçi Më: 27 maj 2024 Në ora: 17:31
Autori Adem Bytyçi

Ka rrëfime nga më trishtueshmet

Se çka ndodh

Dhe sa rëndë

E ndijën nëna n ‘shpirt

Ndarjen e saj nga fëmija.

Ca mendimtarë

Thonë:

"Kur nëna ndahet nga fëmija

Dielli ndalët

e gjithë natyra qanë

Qielli lotin

dhe toka gjëmon"

Këto dhe shumë

Ngjarje tjera

Me shumë t ‘drejtë

Nënës krahasor me babanë

për fëmijët

I japin STATUSIN

E personit t ‘shenjtë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat