9 arsye pse stafi i aeroportit di më shumë për ne nga ajo çfarë prisnim - Bota Sot
9 arsye pse stafi i aeroportit di më shumë për ne nga ajo çfarë prisnim

Life style

9 arsye pse stafi i aeroportit di më shumë për ne nga ajo çfarë prisnim

Më: 15 maj 2019 Në ora: 14:12
Aeroportet shpesh ndihen si vende të huaja me grupet e tyre të rregullave  dhe natyrisht, sekreteve.

Këto janë arsyet pse në aeroport stafi di pothuajse gjithçka për ne.

Aeroportet shpesh ndihen si vende të huaja me grupet e tyre të rregullave  dhe natyrisht, sekreteve.

Vetëm njerëzit që punojnë atje e dinë se si funksionojnë vërtet gjërat.

Analizojnë sjelljen tonë.

Ata na shohin lakuriq

E dinë se sa agresivë jemi.

Ata nuk kanë asnjë ide kur bagazhi është në një vend tjetër.

Ata kanë qen që kontrollojnë çantat tona.

Ushqimi është i gatuar gjatë gjithë kohës.

Ata kontrollojnë avionët kur fluturojnë dhe kur parkohen.

Nuk u intereson nëse keni vizë në një vend tjetër.

Ata e dinë se çfarë kemi pasur në dorë më para.

Image
Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...