Largojeni thatësinë në lëkurë me këtë maskë - Bota Sot
Largojeni thatësinë në lëkurë me këtë maskë

Life style

Largojeni thatësinë në lëkurë me këtë maskë

Më: 4 gusht 2019 Në ora: 23:04
Ilustrim

Njerëzit që kanë lëkurën e thatë shumë herë ankohen për këtë.

Kështu për të përmirësuar lëkurën tuaj duheni të përdorni maskën e vezës dhe mjaltit.

Ju duhet të merrni një enë ku preferohet të vendosni të verdhën e vezës dhe një lugë mjaltë.

Të gjitha këto përzieni në një enë dhe aplikojeni në fytyrë pasi ta keni pastruar mirë.

Mbajeni këtë për 15 minuta dhe në fund pastrojeni më ujë të ftohtë.

Nëse e përdorni këtë maskë, thatësia në lëkurën tuaj do të largohet dukshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...