Me uthull largoni aromën e gatimit nga kuzhina - Bota Sot
Me uthull largoni aromën e gatimit nga kuzhina

Life style

E enjte, 18 tetor 2018

Me uthull largoni aromën e gatimit nga kuzhina

Më: 8 gusht 2018 Në ora: 23:55

Mishi i pjekur, peshku i skuqur, brokoli apo shumë gatime të tjera e bëjnë shtëpinë të mbajë aromë shumë të papëlqyeshme.

Natyrisht që kjo aromë nuk i pëlqen askujt, dhe nganjëherë mund të jetë shumë bezdisëse.

Sygjerojmë që për ta larguar atë të provoni magjinë e uthullës.

Mbushni një tas me uthull sodë dhe mbetje kafeje dhe lëreni në tavolinë para se të flini. Çdonjëri prej tyre ka aftësinë të zhdukë aromat e këqija.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test