Bebe Rexha publikon videoklipin e ri, pjesë e tij edhe Angelina Jolie - Bota Sot
Bebe Rexha publikon videoklipin e ri, pjesë e tij edhe Angelina Jolie

Mediale Vip

Bebe Rexha publikon videoklipin e ri, pjesë e tij edhe Angelina Jolie

Më: 15 tetor 2019 Në ora: 20:27
Bebe Rexha

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, së fundmi ka publikuar videoklipin e këngës “You Can’t Stop The Girl”.

Kënga ishte publikuar javë më parë dhe ishte zgjedhur për të kënduar në kolonën zanore të filmit “Maleficient”.

Bebe Rexha karakterizohet me klipe interesante dhe zakonisht përflitet për skenat që zgjedhë nëpër to.

Në këtë videoklip sikurse tematika e vetë këngës, përfshihen shumë gra të nacionaliteteve dhe feve të ndryshme.

Madje në të përfshihen edhe sekuenca të filmit ku vërehet edhe aktorja e njohur botërore Angelina Jolie. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat