Lumi befason me deklaratën e fundit për Kaderin

Mediale Vip

Lumi befason me deklaratën e fundit për Kaderin

Më: 14 maj 2024 Në ora: 08:48
Kader Kicaj, Lumbardh Salihu

Lumbardhi dhe Kaderi kanë qenë shumë të përfolur ditëve të fundit.

Kjo pasi u tha se ka një krizë në lidhjen e tyre.

Mirëpo, Lumi është shprehur se Kaderin e respekton shumë dhe se ka shumë dashuri për të.

“Këtë person e respektoj shumë, dhe kam prap shumë dashuri për të, se dashuria nuk humb”, është shprehur ai.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat