Artisti Naser Berisha kujton 23 vjetorin me... - Bota Sot
Artisti Naser Berisha kujton 23 vjetorin me...

Mediale Vip

Artisti Naser Berisha kujton 23 vjetorin me...

Nga: Maksim Gjokaj Më: 6 korrik 2020 Në ora: 18:19
Naser Berisha

"Pak stres e shumë dashni, sot plot 23! Zemër".

Ky është statusi i rokerit unik Naser Berisha teksa e ka ilustruar këtë shkrim me dy foto një si duket shumë më herët në kohën kur janë njohur me gjysmën e jetës së tij, dhe një foto më të freskët.

Ne urojmë që të jenë gjithmonë të lumtur së bashku me njëri-tjetrin dhe ne fëmijët e tyre.BS.

Image
Foto nga arkiva

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat