“Kur do të martohesh se ngele tek dera”? Kiara Tito i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit

Mediale Vip

“Kur do të martohesh se ngele tek dera”? Kiara Tito i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 10:13
Kiara Tito

Kiara Tito ka shfrytëzuar opsionin pyetje/përgjigje në Instagram.

Kiara Tito është një përdoruese e rregullt e rrjetit social Instagram, dhe mbrëmë moderatorja u ka mundësuar ndjekësve t’i shtrojnë asaj pyetje nga më të ndryshmet.

Në mesin e shumë pyetjeve, njëri nga ndjekësit i kishte thënë asaj “Kur do martohesh se ngele tek dera”.

Ndërsa bukuroshja e lumtur me statusin e saj thotë “Te dera jam akoma, këtu po pres njëhere”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat