Sipas Jeton Zogjianit, ky është personi që duhet të zgjedhet për kryetar të LDK-së

Mediale Vip

Sipas Jeton Zogjianit, ky është personi që duhet të zgjedhet për kryetar të LDK-së

Më: 16 shkurt 2021 Në ora: 21:51
Jeton Zogjiani

Aktori i njohur ka dhënë një mendim rreth situatës së krijuar në Lidhjen Demokratike të Kosovës.

Jeton Zogjiani ka treguar se kush është anëtari adekuat për kryetar të LDK-së.

Ai ka shkruar se Besian Mustafa është njëri nga personat e partisë i duhuri për kryetar.

Aktori ka numëruar edhe disa arsye se pse ai është i duhuri.

Postimi i plotë i tij:

Favoriti im per Kryetar te LDK-s:
•I ri
•I arsimum
•I edukum
•Me rrenje n’LDK
•I qete dhe i matur, ky eshte e ardhmja e LDK-së.
Besian Mustafa

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat