Plasin të qeshurat/ Çfarë i ndodhi Shpëtim Deskut në një hotel në Zvicër

Mediale Vip

Plasin të qeshurat/ Çfarë i ndodhi Shpëtim Deskut në një hotel në Zvicër

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 11:26
Shpëtim Desku

Aktori Shpëtim Desku ka treguar për një ngjarje qesharake që i ka ndodhur në një hotel Në Zvicër.

Ai tregon se kjo ngjarje i ka ndodhur në vitin 2006 kur Prishtina përballej me mungesë të ujit.

“Hera e parë kur shkum në koncert. Në Prishtinë në atë kohë ujë nuk ka pasë për me u la. Përunfoi koncerti shkruam në hotel, u shpërndamë nëpër dhoma. Në Prishtinë atë kohë nuk ka pasë ujë, dilshe gjysëm i lamë.

Në 5 të mëngjesit hina në banjo me u pastru. Po e shijoj dushin. E lëshoj ujin edhe po e shoh një lidhëse në qosh, ishte alarmi i rrezikut. Unë e pështjell rreth gishtit, dojsha me ditë çka është dhe e tërhoqa. Mas 10 minutave troket dikush derë, unë i them kush është, në folë gjermanisht, na keni thirrë, i thashë jo. Herën tjetër prapë ashtu, dhe hyn ai me kartelë dhe më gjen ashtu”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat