Debate të ashpra me Robertin, Albano: Do të zbulosh sa burrë jam?

Mediale Vip

Debate të ashpra me Robertin, Albano: Do të zbulosh sa burrë jam?

Më: 25 maj 2024 Në ora: 20:31
Roberti, Albano

Robert Aliaj, pas hyrjes së tij në fermë ka krijuar debate me fermerët, një prej të cilëve është edhe Albano Bogdo.

“Përplasjet” e tyre kanë vazhduar edhe ditën e sotme, kjo pasi Roberti shprehet për Albanon se nuk është burrë dhe është dhunues ndaj vajzave në fermë, deklaratë kjo që revoltoi këtë të fundit.

Albano në bisedë e sipër i thotë Robertit se nëse është kurioz se sa burrë është ai, mund  edhe t’a zbulojë.

Pjesë nga biseda:

Roberti: Burrëri s’ka fare

Albano: Më lër t’a ha unë turpin me bukë. Se sa burrë jam ua kam vërtetuar të gjithëve. Nëqoftëse je kurioz mund t’a zbulosh

Roberti: Burrë nuk mund të jesh kur dhunon. Je burrë kur i respekton

Albano: Nëse je kurioz sa burrë jam unë, mund t’a zbulosh shumë kollaj

Roberti: S’kam interes

Albano: E di që s’ke interes, ty të intereson të tregohesh burrë me njerëz që nuk të kthejnë dot përgjigje

Roberti: Mu afrove aty  si kacek, ishe gati duke plasë. Të thashë unë u trembe nga vetja ime. I trajton vajzat sikur i ke pasuri dhe i përdor si do ti. Kujdes me këtë gjë se kjo është e rëndë

Albano: Më fal për kë vajzë e ke fjalën, se vajzat janë të gjitha këtu, mund t’i pyesim një nga një

Roberti: Nuk po merrem unë të citoj emra këtu

Albano: I marrë unë e i pyes të gjitha një nga një, nëse ndonjëra ndihet e përdorur

Roberti: Po ti i mbledh se je pardon. Ti kujdes me gratë, po të them edhe njëherë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat