Bahtiri: Asnjë institucion nuk mund ta pengojë që Kurti të udhëheq me vendin për shumë mandate

Mitrovica

Bahtiri: Asnjë institucion nuk mund ta pengojë që Kurti të udhëheq me vendin për shumë mandate

Më: 20 janar 2021 Në ora: 17:29
Albin Kurti, Agim Bahtiri

Kryetari i Mitrovicës dhe njëherësh anëtari i VV-së, Agim Bahtiri, thotë se askush nuk mundet ta pengoj vullnetin e popullit, që Albin Kurti të udhëheq me vendin për shumë mandate.

“14 shkurti po afrohet, datë kur popullit do t’i kthehet shpresa dhe do t’i hapen perspektiva të reja me Kryeministër Albin Kurtin”, ka shkruar Bahtiri.

Postimi i tij:

Asnjë institucion i kapur nuk mundet ta pengojë vullnetin e popullit, që Albin Kurti të udhëheq me vendin për shumë mandate.

14 shkurti po afrohet, datë kur popullit do t'i kthehet shpresa dhe do t'i hapen perspektiva të reja me Kryeministër Albin Kurtin.

Të gjithë ata që e kanë shkatërruar Kosovën për mbi dy dekada dhe po e pengojnë vullnetin e popullit do të përgjigjen para drejtësisë!

AB

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat