Dëmtohen sërish lodrat e fëmijëve tek Liqeni Akumulues

Mitrovica

Dëmtohen sërish lodrat e fëmijëve tek Liqeni Akumulues

Më: 11 shtator 2021 Në ora: 15:26
Lodrat e fëmijëve tek Liqeni Akumulues

Lodrat e fëmijëve tek Liqeni Akumulues në qytetin e Mitrovicës janë dëmtuar sërish.

E siç duket kjo ka ardhur nga persona të papërgjegjshëm e huliganë, të cilëve nuk iu është mësuar syri të shohin gjëra të bukura.

Lodrat e ndërtuara në këtë pjesë të qytetit tërhiqnin atraksion për vizitorët dhe fëmijët, mirëpo siç duket dikujna kjo gjë i ka penguar dhe i ka prishur rahatinë.

Image

Kujtojmë që kjo nuk është hera e parë që dëmtohen lodrat tek liqeni i qytetit, dëmtime të tilla pasur edhe në të kaluarën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat