Numërohen mbi 10 për qind të votave, Hamza pa balotazh

Mitrovica

Numërohen mbi 10 për qind të votave, Hamza pa balotazh

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 20:21
Bedri Hamza

Bedri Hamza i Partisë Demokratike të Kosovës po prin me mbi 52 për qind të votave nga më shumë se 10 për qind të atyre që janë numëruar.

Pas tij vjen Agim Bahtiri nga Lëvizja Vetëvendosje me 36.6 për qind.

Armend Agolli ka 10.55 për qind të votave.

Image

Numërimi po vazhdon.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat