Bedri Hamza emëron drejtorët e rinj të Komunës së Mitrovicës

Mitrovica

Bedri Hamza emëron drejtorët e rinj të Komunës së Mitrovicës

Më: 24 dhjetor 2021 Në ora: 18:11
Bedri Hamza

Kryetari i komunës, Bedri Hamza, dhe nënkryetari, Arian Tahiri, kanë emëruar Drejtorët e Drejtorive Komunale.

Kjo u bë e ditur me anë të një komunikate për media nga Komuna e Mitrovicës.

Drejtorët e rinj komunalë janë:

Prof.Dr.Drita Kadriu – Drejtoria e Arsimit.

Dr.Spec. Fahri Shabani – Drejtoria për Shëndetësi.

Msc. Igballe Islami- Drejtoria për Buxhet dhe Financa.

Msc.Granit Tmava – Drejtoria për Shërbime Publike dhe Infrastrukturë.

Ph.D.Valon Ibrahimi – Drejtoria e Inspeksionit.

Msc.Ferdi Kadriu – Drejtoria për Bujqësi dhe Zhvillim Rural.

Valdete Idrizi – Drejtoria për Kulturë, Rini dhe Sport .

Dr. Elvis Feka – Drejtoria e Prokurimit.

Prof.Ph.D. Bahtir Maxhuni – Drejtoria për Mbrojtje dhe Shpëtim.

Mrs.Artan Berisha- Drejtoria për Gjeodezi, Kadastër dhe Pronë.

Arkitekt. Edison Tërnava – Drejtoria për Planifikim dhe Urbanizëm.

Msc. Gëzim Stavileci- Drejtoria e Administratës.

Egzon Sadiku – Drejtoria për Mbrojtjen e Mjedisit.

Drejtoria për Integrime Evropiane dhe Mirëqenie Sociale – do të emërohet në javën në vijim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat