Gjenden gjashtë predha në Mitrovicë, KFOR-i i largon

Mitrovica

Gjenden gjashtë predha në Mitrovicë, KFOR-i i largon

Më: 10 janar 2023 Në ora: 10:53
KFOR

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje në Mitrovicë janë gjetur gjashtë predha.

Në vendin e ngjarjes ka dalë njësia për deminim i KFOR-it dhe ka bërë tërheqjen e tyre.

“GJETJE E MJETEVE TË DYSHIMTA|Mitrovicë 09.01.2023 – 15:10. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se ka hasur në disa mjete të dyshimta.

Njësia për deminim e KFOR-it ka ndal në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë tërheqjen në mënyrë të sigurtë të 6 (gjashtë) predhave”, thuhet në raport.

commentFirst article
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat