E do dhe qeni një shëtitje mbi poni - Bota Sot
E do dhe qeni një shëtitje mbi poni

Ndryshe

E martë, 16 tetor 2018

E do dhe qeni një shëtitje mbi poni

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 09:56
Callie Schenker ishte duke ngarë makinën kur pa qenin Corgi të ulur në shpinën e kalit të saj

Një qen hipur mbi një poni në mes të natës është një shfaqje e garantuar që kërkon prova me video dhe këtë gjë ka bërë pikërisht një grua në Missouri të SHBA-së.

The Springfield News-Leader shkruan se Callie Schenker ishte duke ngarë makinën kur pa qenin Corgi të ulur në shpinën e kalit të saj, Cricket. Ajo regjistroi videon 15 sekondëshe të ponit që largohej në errësirë dhe qeni i ulur rehat rehat, duke parë nga kamera.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test