Këto lagje në Pejë një orë nuk do të kenë rrymë - Bota Sot
Këto lagje në Pejë një orë nuk do të kenë rrymë

Peja

E mërkurë, 17 tetor 2018

Këto lagje në Pejë një orë nuk do të kenë rrymë

Më: 2 maj 2018 Në ora: 10:49
Ilustrim

KEDS njofton se më sot në Pejë do të ketë ndërprerje emergjente të rrymës.

Prej orës  13:00 deri në orën 14:30 këto lagje do të mbesin pa rrymë: rruga e “TMK-së” nga Shtëpia e Mallrave deri te  Universiteti Haxhi Zeka, çerdhja e fëmijëve, banesat e pensionistëve, Lagjja rreth Kullës së Pashës dhe banesat Selman Uka.

Arsyeja e ndërprerjes: Rregullimi i grupeve matëse.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test