Hapet panairi i përgjithshëm ndërkombëtar “Prishtina 2019” - Bota Sot
Hapet panairi i përgjithshëm ndërkombëtar “Prishtina 2019”

Prishtina

Hapet panairi i përgjithshëm ndërkombëtar “Prishtina 2019”

Më: 24 prill 2019 Në ora: 07:01
“Prishtina 2019”

Sot hapet panairi i përgjithshëm ndërkombëtar “Prishtina 2019”.

Panairi ka qëllim promovimin e kompanive kosovare dhe produkteve të tyre brenda Kosovës, rajonit dhe më gjerë.

Panairi organizohet nga Oda Ekonomike e Kosovës në bashkëpunim me Qeverinë e Kosovës dhe do të jetë i hapur për tre ditë në Qendrën e Panaireve, në fshatin Shkabaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...