Rama nga BIK-u uron Fitër Bajramin

Prishtina

Rama nga BIK-u uron Fitër Bajramin

Më: 10 prill 2024 Në ora: 11:51
Përparim Rama dhe Naim Tërnava

Kryetari i Kryeqytetit, Përparim Rama, ka vizituar Bashkësinë Islame të Kosovës me rastin e festës së Fitër Bajramit.

Aty ai u prit nga myftiu Naim Tërnava.

“Është kënaqësi sot në këtë ditë të madhe të Bajramit me kryeimamin këtu në Bashkësinë Islame.

Aty u bëmë bashkë administrata e Kryeqytetit me kryimamin dhe Bashkësinë Islame në këtë ditë të madhe me uru shëndet, paqe, sukses dhe dashuri të gjithë qytetareve të Kryeqytetit të Kosovës dhe gjithë botës”, u shpreh Rama.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat