Kryeshefi i Termokosit: Filluam me punimet në zgjërimin e rrjetit, këtë vikend vazhduam në Arbëri

Prishtina

Kryeshefi i Termokosit: Filluam me punimet në zgjërimin e rrjetit, këtë vikend vazhduam në Arbëri

Më: 27 prill 2024 Në ora: 15:27
Kryeshefi i Termokosit

Kryeshefi i Termokosit, Fisnik Osmani, përmes një njoftimi në facebook ka bërë të ditur se ka filluar me zgjerimin e rrjetit, këtë vikend do të punohet në lagjen Arbëri.

Osmani, njoftoj se në javët e ardhshme, vazhdojmë me implementimin e planit aksional, përmes së cilit ka synim zgjërimin e mëtejm të rrjetit dhe ngritjen e cilësisë së shërbimit.

“Pas përfundimit të suksesshëm të sezonit, filluam me punimet në zgjërimin e rrjetit! Këtë vikend vazhduam në Arbëri!

Në javët e ardhshme, vazhdojmë me implementimin e planit aksional, përmes së cilit synojmë zgjërimin e mëtejm të rrjetit dhe ngritjen e cilësisë së shërbimit! Termokos, po i jep kuptim Prishtinës së gjelbër!”, ka thënë Osmani.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat