Publikohet lista e studentëve përfitues të bursës komunale 2023-2024 në Prishtinë

Prishtina

Publikohet lista e studentëve përfitues të bursës komunale 2023-2024 në Prishtinë

Më: 29 prill 2024 Në ora: 14:45
Foto ilustrim

Komuna e Prishtinës, përkatësisht Drejtoria e Arsimit ka bërë të ditur se ka aprovuar në parim listen e studentëve të Komunës së Prishtinës, si përfitues potencial të bursave komunale për vitin akademik 2023-2024.

Lista e studentëve përfitues tashmë është publikuar dhe se përfitues të kësaj burse janë 120 studentë në fakultete të ndryshme.

Në njoftim bëhet e ditur se studentët përfitues të bursës komunale obligohen që në datat 29 , 30 Prill dhe 02 maj 2024 të sjellin dokumentet e nevojshme për bursën që e kanë përfituar.

Ndërsa të gjithë ata studentë të cilët janë të pakënaqur mund të ushtrojnë ankesë në afat prej 15 ditësh.

Ja lista e përfituesve të bursave:

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat