Një pjesë e kryeqytetit pa energji elektrike - Bota Sot
Një pjesë e kryeqytetit pa energji elektrike

Prishtina

Një pjesë e kryeqytetit pa energji elektrike

Më: 14 maj 2019 Në ora: 20:00
Ilustrim

Një pjesë e madhe e kryeqytetit pasditen e sotme ka mbetur pa energji elektrike.

Ndërprerje të energjisë ka në Qendër, në Dardani dhe në Arbëri.

Banorët e këtyre lagjeve kanë njoftuar mediat se furnizimi me energji elektrike është ndërprerë rreth orës 18 e 30.

Ende nuk dihet arsyeja e ndërprerjes së energjisë, ndërkohë Indeksonline do t’iu mbajë të informuar për shkaqet e ndërprerjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...