E dhimbshme: Familjarët shkojnë ta shikojnë trupin e babit që ra nga banesa në Prishtinë - Bota Sot
E dhimbshme: Familjarët shkojnë ta shikojnë trupin e babit që ra nga banesa në Prishtinë

Prishtina

E dhimbshme: Familjarët shkojnë ta shikojnë trupin e babit që ra nga banesa në Prishtinë

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 19:15
Familjaret ne vendin e ngjarjes

Familjarët kanë shikuar nga afër trupin e babait të tyre, që mbeti i vdekur, pasi ra nga banesa shumëkatëshe në Prishtinë.

Lidhur me këtë rast, Policia e Kosovës për Indeksonline e ka konfirmuar rastin duke thënë se  një person ka vdekur pasi që a rënë nga një ndërtesë.

“Sot ne ora 17:45 kemi pranuar informacion se një person ka rene nga një ndërtese ne rrugën “Robert Doll” ne Prishtine. Menjëherë ne vendin e ngjarjes kane dale njësitet e nevojshme policore dhe ekipi mjekësor, i cili ne vendngjarje ka konstatuar vdekjen e viktimës( mashkull). Per rastin jane njoftuar”, ka thënë zëdhënësja e Poicisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...