Prishtina shënon ditën pa makina - Bota Sot
Prishtina shënon ditën pa makina

Prishtina

Prishtina shënon ditën pa makina

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 08:04
Foto ilustrim

Sot në Prishtinë shënohet 22 Shtatori - Dita pa makina.

Për shënimin  e kësaj dite janë parapa shumë aktivitete, ndërsa disa rrugë të Prishtinës do të jenë të mbyllura për qarkullimin e automjeteve.

Agjenda:

Ecje 12:30 – 14:00 /Neë Born

7 mesazhe për mjedisin 14:30 – 14:40 /New Born

“Druri i Dëshirave” 14:40 – 14:50 /New Born

Çiklizëm 14:50 – 16:00 /Neë Born

Argëtim dhe socializim për mjedisin 15:00 – 18:00 /Zahir Pajaziti

Film: Trashed 20:00 – 21:30 /Kino Armata

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...