Kodra e Trimave përkrah Mefail Bajqinovcin, Eman Rrahmanin dhe Fitim Ukën - Bota Sot
Kodra e Trimave përkrah Mefail Bajqinovcin, Eman Rrahmanin dhe Fitim Ukën

Prishtina

Kodra e Trimave përkrah Mefail Bajqinovcin, Eman Rrahmanin dhe Fitim Ukën

Më: 23 shtator 2019 Në ora: 21:02
Mefail Bajqinovci

Lëvizja Vetëvendosje ka mbajtur takimin e dytë në Kodrën e Trimave në shkollën Hilmi Rakovica.

Në tubim ishin prezent edhe kandidatët Mefail Bajqinovci, Eman Rrahmani dhe Fitim Uka.

Ata morën përkrahje nga banorët e kësaj ane, e për këtë njoftoi kandidati kandidati Bajqinovci në Facebook-un e tij.

Postimi i Bajqinovcit:

Tubimi i 2'të i VETËVENDOSJES në Kodër të Trimave shkolla Hilmi Rakovica.
#QeveriaKurti po vjen!
#mefailbajqinovcinr20

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...