Ismaili: Me Kadri Veselin kryeministër, Prishtina do të ketë vëmendjen që meriton - Bota Sot
Ismaili: Me Kadri Veselin kryeministër, Prishtina do të ketë vëmendjen që meriton

Prishtina

Ismaili: Me Kadri Veselin kryeministër, Prishtina do të ketë vëmendjen që meriton

Nga: A.SH Më: 1 tetor 2019 Në ora: 09:26
Uran Ismaili

Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Uran Ismaili në tubime me qytetarët e Ulpianës dhe Qendrës, ka thënë se vetëm me Kadri Veselin Kryeministër, Prishtina do të ketë vëmendjen që meriton.

Postimi në Facebook:

Në shkollat “Hasan Prishtina” dhe “Faik Konica” edhe qytetarët e Ulpianës dhe Qendrës u rreshtuan pas vizionit të Partisë Demokratike të Kosovës për të ndërtuar të ardhmen. Me Kadri Veselin kryeministër, Prishtina do të ketë vëmendjen që meriton. 112 për Prishtinën. 112 për Kosovën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...