Automjeti i braktisur në lagjen ‘Kalabria’ pengon kalimtarët në trotuar - Bota Sot
Automjeti i braktisur në lagjen ‘Kalabria’ pengon kalimtarët në trotuar

Prishtina

Automjeti i braktisur në lagjen ‘Kalabria’ pengon kalimtarët në trotuar

Më: 19 shkurt 2020 Në ora: 23:33
Vetura

Shpesh herë vetura të shumta të braktisura janë hasur nëpër rrugët e Prishtinës.

Një automjet i braktisur së fundi është raportuar edhe në lagjen Kalabria.

Automjeti është i ndaluar prej sa kohësh në trotuar dhe po pengon edhe qarkullimin e rregullt të kalimtarëve.

Se a do të largohet ky automjet nga kjo anë e kryeqytetit, mbetet të shihet në ditët në vazhdim.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat