Ahmeti: Kemi vendosur stickers për të shënuar distancën e nevojshme në vende ku është rradha për të blerë sende

Prishtina

Ahmeti: Kemi vendosur stickers për të shënuar distancën e nevojshme në vende ku është rradha për të blerë sende

Më: 2 prill 2020 Në ora: 17:49
Foto ilustrim

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka bërë të ditur se janë duke vendosur shenja në vendet ku është e nevojshme të ruhet distanca.

“Një gjë e vogël. Sot kemi shtypur këto stickers që vendosen në tokë për të shënuar distancen e nevojshme në vende ku ka rradha për të blerë sende”.

“E filluam me komunë dhe do të dërgojmë në markete, barnatore e pika tjera ku ka nevojë. Ruajeni distancen”, ka shkruar Ahmeti në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat