​Ahmeti: Është me rëndësi që numri i rasteve të reja nuk po rritet për çdo ditë - Bota Sot
​Ahmeti: Është me rëndësi që numri i rasteve të reja nuk po rritet për çdo ditë

Prishtina

​Ahmeti: Është me rëndësi që numri i rasteve të reja nuk po rritet për çdo ditë

Më: 26 prill 2020 Në ora: 08:12
Shpend Ahmeti

Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, dje ishte vetëm një rast me Covid-19 në Prishtinë dhe 28 në krejt Kosovën. Ai ka thënë se është me rëndësi që numri i rasteve të reja nuk po rritet për çdo ditë.

“Qershia në tortë për sot, vetëm një rast në Prishtinë, edhe pse 28 në krejt Kosovën. E di që juve mund të ju duken shumë 28 por për mua është me rëndësi që numri i rasteve të reja nuk po rritet për çdo ditë. Afër jemi”, ka shkruar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat