Nga nesër rikthehet linja e autobusit për në Aeroport, këto janë oraret e qarkullimit - Bota Sot
Nga nesër rikthehet linja e autobusit për në Aeroport, këto janë oraret e qarkullimit

Prishtina

Nga nesër rikthehet linja e autobusit për në Aeroport, këto janë oraret e qarkullimit

Më: 3 korrik 2020 Në ora: 14:03
Foto ilustrim

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka njoftuar se nga nesër do të rikthehet linja e autobusit të Trafikut Urban për në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës.

Sipas Ahmetit, të gjithë autobusët e Trafikut Urban po i zbatojnë masat mbrojtëse kundër COVID-19, sipas udhëzimeve të IKShP’së dhe POdezinfektohen rregullisht, derisa ka publikuar edhe orarin e qarkullimit të kësaj linje.

E kemi obligim që të mbrojmë veten dhe të tjerët rreth nesh!”, ka shkruar Ahmeti

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat