Cili është në këtë fotografi kryetari i ri i Prishtinës, Përparim Rama?

Prishtina

Cili është në këtë fotografi kryetari i ri i Prishtinës, Përparim Rama?

Më: 20 nëntor 2021 Në ora: 20:45
Përparim Rama

Një fotografi e vjetër është bërë virale në internet.

Në mesin e personazheve gjendet një ndër eksponentët më të famshëm të skenës politike së fundmi.

Bëhet fjalë për kryetarin e ri të Prishtinës.

Por, a mund ta dalloni cili nga ta është Përparim Rama?

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat