Përparim Rama: Dua Lipa, artistja ime e preferuar, mburremi me të

Prishtina

Përparim Rama: Dua Lipa, artistja ime e preferuar, mburremi me të

Më: 4 gusht 2022 Në ora: 22:32
Përparim Rama

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, qe mysafir i “Klan O Busi”, ku foli për nisjen e festivalit “Sunny Hill”.

Ai foli për artisten e tij të preferuar brenda këtij festivali, ku nuk ngurroi të tregonte se është ylli shqiptar, Dua Lipa.

“Dua Lipa është artisja ime e preferuar e komplet festivalit sepse është një yll botëror. Të gjithë mburremi me të dhe është artiste fenomenale”, është shprehur Rama.

Tutje, ai foli edhe për numrin e madh të festivaleve që janë organizuar këtë vit në Prishtinë, ku tha se po krijohet atmosferë krejt tjetër në kryeqytet.

“Prishtina tash është e mbushur me festivale. Po e krijojmë një atmosferë krejt tjetër për Prishtinën, deri tash na kanë njohur si vend i pasluftës ndërsa tash me festivale si Manifesta, Ramë Lahaj & Friends, Prifilm Fest e të tjerë, po e ndërrojnë Prishtinën”, është shprehur Rama.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat