Kolona të gjata e trafik i stërngarkuar

Prishtina

Kolona të gjata e trafik i stërngarkuar

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 18:32
Foto nga vendi i ngjarjes

Pas bllokimit të një aksi rrugor në qendër të Prishtinës, kryeqyteti është shndërruar në kolona automjetesh.

Të enjten mbrëma rrugët kanë qenë gati të palëvizshme, edhe për shkak të kushteve atmosferike dhe reshjeve të shiut.

Media sjell disa foto që tregojnë për gjendjen në trafik gjatë në orëve të mbrëmjes.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat