Reagon Shpend Ahmeti: Është e qartë kush është angazhuar për ta kthyer nëntokën në Prishtinë - Bota Sot
Reagon Shpend Ahmeti: Është e qartë kush është angazhuar për ta kthyer nëntokën në Prishtinë

Prishtina

Reagon Shpend Ahmeti: Është e qartë kush është angazhuar për ta kthyer nëntokën në Prishtinë

Nga: Bota sot Më: 20 nëntor 2017 Në ora: 21:26
Shpend Ahmeti

Kryetari aktual i Prishtinës dhe sipas rezultateve të KQZ-së fitues edhe për një mandat, Shpend Ahmeti, ka thënë se është e qartë se kush ka qenë i angazhuar për ta kthyer nëntokën në Prishtinë.

Ahmeti përmes një statusi në Facebook, ka shkruar se paraja ka hyrë në betejën kundër atyre dhe koalicionet e fshehura të të gjithë atyre të mbështetura prej portaleve kriminele.

Sipas Ahmetit, votat me kusht konfirmojnë fitoren e tyre dhe ata janë të foksuar që ta mbrojnë çdo votë dhe mbrojtjen deri në fund.

Postimi i plotë i Shpend Ahmetit:

Është më se e qartë se kush ka qenë i angazhuar për ta kthyer nëntokën në Prishtinë. Po ashtu është e qartë sa paraja ka hy në këtë betejë kundër nesh. Koalicionet e fshehta te krejt ketyre të mbêshtetura prej portaleve kriminele nuk patën sukses.

Tash kur po e dijnë se edhe votat me kusht do ta konfirmojnë fitoren tonë po mundohen me shpifje e sulme të dezinformojnë.

Ne jemi të fokusuar në mbrojtjen e çdo vote dhe mbrojtjen e fitores deri ne fund. Falemnderit të gjithëve për mbështetjen me të cilen nuk lejuam që krimi të kthehet në Prishtinë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test