Ambasadori Minxhozi viziton komunën e Prishtinës - Bota Sot
Ambasadori Minxhozi viziton komunën e Prishtinës

Prishtina

E diel, 21 tetor 2018

Ambasadori Minxhozi viziton komunën e Prishtinës

Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 07:45
Ambasadori i Republikës së Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi

Ambasadori i Republikës së Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi viziton komunën e Prishtinës, ku do të pritet nga kryetari i komunës, Shpend Ahmeti.

Ambasadori Minxhozi e krytari Ahmeti do te bisedojnë rreth bashkëpunimit mes ambasadës së Shqipërisë dhe Komunës se Prishtinës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test