Liga e Kampionëve, atmosfera në Shesh (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
Liga e Kampionëve, atmosfera në Shesh (Drejtpërdrejt)

Prishtina

E hënë, 15 tetor 2018

Liga e Kampionëve, atmosfera në Shesh (Drejtpërdrejt)

Më: 26 maj 2018 Në ora: 20:53
Atmosfera në Shesh

Atmosfera në Sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë në transmetimin e finales të Ligës së Kampionëve mes Real Madridit dhe Liverpoolit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test