Kolonë e gjatë në autostradën Fushë Kosovë-Veternik - Bota Sot
Kolonë e gjatë në autostradën Fushë Kosovë-Veternik

Prishtina

Kolonë e gjatë në autostradën Fushë Kosovë-Veternik

Më: 4 tetor 2018 Në ora: 08:06
Kolonë

Kolona të gjata janë krijuar me mëngjes në autostradën e cila të shpije nga Fushë Kosova në Veternik.

Dëshmitarët thonë se nga kjo kolonë janë bllokuar dhe nuk po mund të qarkullojnë.

Megjithëse nuk ka ndonjë aksident, qytetarët janë bllokuar që 30 minuta.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...