Haradinaj merr pjesë në pastrimin e Gërmisë - Bota Sot
Haradinaj merr pjesë në pastrimin e Gërmisë

Prishtina

Haradinaj merr pjesë në pastrimin e Gërmisë

Më: 10 nëntor 2018 Në ora: 07:14
Ramush Haradinaj

Në kuadër të fushatës “Ta Pastrojmë Kosovën” sot duke filluar nga ora 10:00, do të organizohet aksion pastrimi te Parku i Gërmisë.

Në aksionin e sotëm merr pjesë ekipi i Let’s Do It Kosova, kryeministri Ramush Haradinaj dhe ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Fatmir Matoshi.

Në këtë aksion që fillon nga porta në hyrje të Gërmisë, do të pastrohet brezi rrugor nga mbetjet ndërtimore. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...